Merve Ünsal ve Nancy Atakan tarafından organize edilen Sen ve Ben, var olduğunu düşündüğümüz aralıklar ile bir araya gelme denemesi. Var olan, var olabilecek işler ile yapılan, ancak 5533'te olabilecek bir mekânsal deneme. 


Sen ve Ben'e davet edilen kişilerin mekana  bir iş, bir etkinlik ya da her ikisiyle birden katkıda bulunması istenildi, bu yüzden 5533 aynı anda sergileme, toplanma, etkinlik, gösterim ve atölye olarak kullanılacaktır.  

Katılımcı ve seyirciler için sürprizlerle dolu bir süreç olacaktır.  Mart ayı boyunca haftada iki kez mekanda ikililer faal olacak, bir yandan da oluşan işler asıldığı için durmadan değişen bir sergi de süregidecektir. Serginin son hali, etkinliklerin son gününde görülebilecektir. Metni, öğrendiklerimizi de bu safhada yazacağız. 

İkilik, üçlük, dörtlükleri temel aldığımızdan, programımıza eklemeler olabilir; bu üretim denemesinin temelinde esneklik bulunmaktadır.

Katılımcılar: 
Yeşim Akdeniz & Gülçin Aksoy & Volkan Aslan & Nancy Atakan & Dilek Aydın & Betül Bolat & Kadir Çelik & Elmas Deniz & Zeynep Direk & Didem Erbaş & Borga Kantürk & Gülsün Karamustafa & Neslihan Koyuncu & Sinan Logie & Lara Ögel & Yasemin Özcan & Ceylan Öztrük & Didem Pekün & Zeyno Pekünlü & Sevgi Tan & Berkay Tuncay & Şebnem Uğuz & Merve Ünsal

4 Mart Cumartesi 16:00 
Bir Şey,  Gülsün Karamustafa & Nancy Atakan

11 Mart Cumartesi 13:30
Bir üretim stratejisi: Kendine Mal Etme, Zeyno Pekünlü & Dilek Aydın


15 Mart Çarşamba 13:30
İç- karanlık / İç- kuyu,  Didem Erbaş & Neslihan Koyuncu 


18 Mart Cumartesi 16:00
Untitled folder, Borga Kantürk & Berkay Tuncay

22 Mart Çarşamba 16:00
Halı Atölyesi-Açık Kapı, Gülçin Aksoy, Betül Bolat, Kadir Çelik, Şebnem Uğuz, & Sevgi Tan 

25 Mart Cumartesi 16:00
Nasıl yaşamalıyım?, Didem Pekün & Zeynep Direk

29 Mart Çarşamba 16:00
Biz olabilir miyiz?, Yeşim Akdeniz & Sinan Logie & Nancy Atakan

1 Nisan Cumartesi 16:00
Armağan, Lara Ögel & Merve Ünsal

5 Nisan Çarşamba 16:00
Ben&BenElmas Deniz & Yasemin Özcan